Szlifierka Stanley FatMax SFMEE500S
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Stanley FatMax SFMEE500S |
|
Szlifierka mimośrodowa z talerzem o średnicy 255 mm i trzonkiem teleskopowym o długości 1,8 m. Przeznaczona do szlifowania sufitów i ścian. Narzędzie wyposażone jest w silnik o mocy 750 W. Prędkość obrotową można regulować w zakresie 600 – 1700 obr./min. Na obwodzie podeszwy zbudowane jest pierścieniowe podświetlenie LED, które pozwala wyraźnie dostrzec nierówności na obrabianej powierzchni. Do szlifierki Stanley FatMax SFMEE500S w komplecie znajduje się zestaw akcesoriów (wąż o długości 5 m i adaptery), który umożliwia podłączenie odkurzacza w celu szybkiego usunięcia pyłu z miejsca szlifowania. Do narzędzia dołączona jest także torba do przechowywania i przenoszenia szlifierki wraz ze wszystkimi akcesoriami.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley FatMax SFMEE500S
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley FATMAX SFMEE500S 750w 225mm DO-EL-SZL-STN-009 | 789 zł |
Szlifierka do gipsu STANLEY SFMEE500S | 787 zł |
Stanley Stanley St szlifierka do gipsu 750w 225mm sfmee500s | 926 zł |
Szlifierka do gipsu 750W SFMEE500S-QS Stanley Fatmax | 829 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →