Szlifierka Yato YT-82355
Zdjęcia 4 |
Yato YT-82355 |
|
Dwie wymienne platformy szlifierskie: okrągła i trójkątna
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-82355
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
YATO Szlifierka do gipsu / żyrafa 820w | 826 zł |
Szlifierka Yato YT-82355 | 715 zł |
Yato Szlifierka Do Gipsu / Żyrafa 820W | 671 zł |
Yato Szlifierka Do Gładzi 820W Na Wysięgniku YT-82355 5906083068454 | 919 zł |
SZLIFIERKA DO GŁADZI NA WYSIĘGNIKU 820W Z WBUDOWANYM ODKURZACZEM | 722 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →