Szlifierka Metabo W 18 7-125 602371510
Zdjęcia 11 |
Metabo W 18 7-125 602371510 akum. brak bez walizki walizka / akum. 2 szt. 4 Ah przypadku metaBOX walizka / akum. brak przypadku metaBOX |
|
Zawiera 2 akumulatory 18 V (4 Ah), ładowarkę i metalową walizkę.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metabo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metabo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Metabo W 18 7-125 602371510
Ceny na Metabo W 18 7-125 602371510 |
---|---|---|---|---|
Metabo W 18 7-125 602371850 | od 455 zł | 1 oferta | ||
Metabo W 18 7-125 602371510 | od 1 713 zł | 1 oferta | ||
Metabo W 18 7-125 602371840 | od 639 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →