Szlifierka mimośrodowa Metabo DSX 150 601558000
Zdjęcia 6 |
Metabo DSX 150 601558000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metabo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metabo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Metabo DSX 150 601558000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Metabo 60155800 narzędzia elektryczne DSX 150 | 1 173 zł |
Metabo Metabo Szlifierka mimośrodowa pneumatyczna 150mm dsx 150 | 981 zł |
Szlifierka Metabo DSX 150 | 961 zł |
Szlifierka pneumatyczna mimośrodowa DSX 150 mm METABO | 819 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →