Szlifierka Metabo FMS 200 Intec 600065500
Metabo FMS 200 Intec 600065500 |
|
Lekka i kompaktowa szlifierka wibracyjna delta o umiarkowanej mocy, zasilaniu sieciowym i zoptymalizowanej ergonomii. Pozycjonowany jako produkt ze średniej półki cenowej w 2011 roku. Konstrukcja tego modelu składa się z wytrzymałego plastikowego korpusu, szczotkowanego silnika elektrycznego o mocy 200 W, wytrzymałego mechanizmu posuwisto-zwrotnego oraz platformy wspierającej (stopy).
Kluczową cechą szlifierki wibracyjnej delta Metabo FMS 200 Intec 600065500 jest specjalny trójkątny kształt stopy, idealny do szlifowania krawędzi, narożników i powierzchni. Nie posiada regulatora obrotów silnika, który wynosi 13 000 obr./min, co docelowo daje aż 26 000 ruchów oscylacyjnych na minutę. Przeznaczony do końcowego (wykończeniowego) szlifowania i polerowania powierzchni drewnianych (dowolnego rodzaju drewna) lub blach przed malowaniem. Posiada ergonomiczny kształt, który jest w pełni przystosowany do długich sesji roboczych. Gumowane miękkie podkładki chwytne zmniejszają szkodliwy wpływ wibracji na dłonie operatora i zapewniają wygodniejszy chwyt. Całość uzupełnia praktyczny plastikowy pojemnik na kurz, istnieje możliwość podłączenia odkurzacza.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metabo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metabo.
Kup Metabo FMS 200 Intec 600065500
FMS 200 Intec 600065500 Lijadora multiusos | 246 zł |
Metabo Metabo Szlifierka delta 200w walizka fms 200 intec | 392 zł |
Szlifierka Metabo FMS 200 (600065500) | 396 zł |
Szlifierka METABO delta fms 200 intec 600065500 | 327 zł |