Szlifierka Metabo WEQ 1400-125 600347000
Metabo WEQ 1400-125 600347000 |
|
Wydajna szlifierka kątowa (szlifierka) z elektronicznym zabezpieczeniem silnika przed przeciążeniem i automatycznym sprzęgłem przeciążeniowym Metabo S. Jest pozycjonowany jako produkt z górnej części średniej półki cenowej, nastawiony na aktywne użytkowanie profesjonalne. Różni się obecnością systemu szybkiej wymiany Metabo M-Quick i ulepszonego silnika elektrycznego o dużej mocy Metabo Marathon, który zapewnia zwiększony moment obrotowy (do + 50% w porównaniu z silnikami modeli domowych).
Łatwo i szybko radzi sobie z imponującą ilością pracy, może pracować przez długi czas w trybie mocno obciążonym. Szlifierka kątowa Metabo WEQ 1400-125 600347000 to efektywne narzędzie do szlifowania i cięcia kamienia naturalnego i sztucznego, metali żelaznych i nieżelaznych, betonu i betonu zbrojonego, cegieł, ceramiki i innych twardych materiałów mineralnych. Ważnymi zaletami tej maszyny są jej stosunkowo kompaktowe rozmiary i umiarkowana waga (2,2 kg).
Silnik elektryczny Metabo Marathon zużywa do 1400 w mocy i wytwarza imponujące 780 w użytecznej mocy mechanicznej. Przekładnia kątowa o długiej żywotności ze stalowymi zębatkami jest umieszczona w odlewanej ciśnieniowo aluminiowej obudowie, która dobrze odprowadza ciepło. Pełnookresowa elektronika Tacho-Constamatic utrzymuje prędkość obrotową silnika pod obciążeniem, aby jak najszybciej wykonać pracę.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metabo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metabo.
Kup Metabo WEQ 1400-125 600347000
Metabo Metabo Szlifierka kątowa 125mm 1400w weq 1400-125 | 593 zł |
Metabo Weq1400-1125 125 Mm Disc Grinder Zielony 600347000 | 449 zł |
Szlifierka kątowa METABO, 1400W, 125 mm, WEQ 1400-125 | 495 zł |