Szlifierka prosta Metabo DG 700 L 601555000
Zdjęcia 6 |
Metabo DG 700 L 601555000 długie wrzeciono krótkie wrzeciono |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metabo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metabo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Metabo DG 700 L 601555000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Metabo 60155500 mocy 342 cm dł x 152 cm szer x 64 cm wys DG 700 L | 744 zł |
Metabo Metabo Szlifierka prosta pneumatyczna dg 700 l | 770 zł |
Szlifierka Metabo DG 700 L | 689 zł |
Szlifierka prosta pneumatyczna METABO | 609 zł |
Modyfikacje Metabo DG 700 L 601555000
Ceny na Metabo DG 700 L 601555000 |
---|---|---|---|---|
Metabo DG 700 L 601555000 | od 609 zł | 4 oferty | ||
Metabo DG 700 601554000 | od 459 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →