Szlifierka prosta Metabo GE 710 Plus 600616000
Metabo GE 710 Plus 600616000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metabo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metabo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Metabo GE 710 Plus 600616000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GE 710 Plus 600616000 Amoladora recta | 852 zł |
Metabo Metabo Szlifierka prosta 710w 6mm ge 710 plus | 1 220 zł |
Szlifierka Metabo GE 710 Plus (600616000) | 1 063 zł |
Metabo Ge 710 Plus Grinder Zielony,Czarny One Size / EU Plug 600616000 | 934 zł |
Szlifierka prosta METABO 600616000 | 1 019 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →