Szlifierka Metabo PowerMaxx CC 12 BL 600348500
Wideo 2Zdjęcia 8 |
Metabo PowerMaxx CC 12 BL 600348500 akum. brakwalizka / akum. 2 szt. 2 Ah |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metabo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metabo.
Kup Metabo PowerMaxx CC 12 BL 600348500
PowerMaxx CC 12 BL 600348500 Amoladora angular de batería | 1 053 zł |
Metabo Metabo Szlifierka kątowa 12v 76mm powermaxx 2x2,0ah cc 12 bl | 1 086 zł |
METABO SZLIFIERKA KĄTOWA 12V 76mm PowerMaxx 2x2,0Ah CC 12 BL | 907 zł |
Demonstracja najnowocześniejszych osiągnięć
Na przykładzie szlifierki Metabo PowerMaxx CC 12 BL widać, że technologia bezszczotkowa oferuje ogromne korzyści. Wykorzystując kompaktowy, lekki i potężny silnik bezszczotkowy, producentowi udało się stworzyć miniaturową szlifierkę kątową o ogromnej prędkości obrotowej tarczy (20 tys. obrotów na minutę). Jednocześnie narzędzie okazało się bardzo lekkie - tylko 0,8 kg (a tyle waży się z akumulatorem). Dlatego praca ze szlifierką Metabo to przyjemność.
Cechy konstrukcyjne i konfiguracyjne
Szlifierka wyposażona jest w elektroniczne zabezpieczenie silnika oraz funkcję łagodnego startu. Dzięki obecności ogranicznika prądu rozruchowego narzędzie nie skacze w dłoniach, gdy włączony jest silnik obrotowy. Silnik dobrze utrzymuje prędkość pod obciążeniem, zapewniając szybkie cięcie dowolnego materiału: metalu, plastiku, gęstego drewna, kamienia lub ceramiki. Maksymalna głębokość cięcia jest niewielka (tylko 19 mm), ale wielu rzemieślników nie potrzebuje więcej, ponieważ rury miedziane i plastikowe, profile aluminiowe i płytki ceramiczne mają zwykle mniejszą średnicę lub grubość.
Tarcze używane przez szlifierkę mają rzadki rozmiar (76 mm). Nieczęsto można je znaleźć w sprzedaży. Dlatego producent starannie umieścił w walizce narzędziowej cały zestaw nasadek: pięć tarcz tnących i jedną tarczę do obróbki zgrubnej. Zestaw zawiera również ładowarkę i dwa akumulatory jednocześnie: gdy jeden pracuje, drugi jest ładowany.
Szlifierka akumulatorowa dla instalatorów
Szlifierka Metabo PowerMaxx CC 12 BL (będąca jednym z elementów systemu narzędzi akumulatorowych Metabo 12 V) z pewnością zainteresuje rzemieślników zajmujących się montażem instalacji wodno-kanalizacyjnych, montażem ogrzewania i klimatyzacji, montażem ram z profili metalowych czy montażem sufitów napinanych.
Modyfikacje Metabo PowerMaxx CC 12 BL 600348500
Ceny na Metabo PowerMaxx CC 12 BL 600348500 |
---|---|---|---|---|
Metabo PowerMaxx CC 12 BL 600348850 | od 665 zł | 2 oferty | ||
Metabo PowerMaxx CC 12 BL 600348500 | od 907 zł | 3 oferty |