Szlifierka Metabo LSV 5-225 Comfort 600136000
Wideo 3Zdjęcia 6 |
Metabo LSV 5-225 Comfort 600136000 nieregulowany drążek regulowany pasek |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metabo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metabo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Metabo LSV 5-225 Comfort 600136000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Metabo 600136000 szlifierka z długą szyjką LSV 5-225 Comfort | 3 985 zł |
Metabo Metabo Szlifierka do gipsu / żyrafa lsv 5-225 comfort, teleskopowa | 3 974 zł |
Szlifierka Metabo LSV 5-225 | 3 369 zł |
Szlifierka do ścian METABO lsv 5-225 comfort 600136000 | 3 380 zł |
Metabo Szlifierka Żyrafa Do Gipsu Lsv 5-225 Comfort ME 600136000 400743028 | 3 512 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Metabo LSV 5-225 Comfort 600136000
Ceny na Metabo LSV 5-225 Comfort 600136000 |
---|---|---|---|---|
Metabo LSV 5-225 600103000 | od 2 832 zł | 2 oferty | ||
Metabo LSV 5-225 Comfort 600136000 | od 3 369 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →