Szlifierka Metabo WE 2200-230 606437000
Zdjęcia 4 |
Metabo WE 2200-230 606437000 2000 W2200 W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metabo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metabo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Metabo WE 2200-230 606437000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WE 2200-230 606437000 Amoladora angular | 785 zł |
Metabo We 2200-230 Disc Grinder Zielony 606437000 | 679 zł |
Metabo Metabo Szlifierka kątowa 230mm 2200w we 2200-230 | 683 zł |
Szlifierka kątowa METABO, 2200W, 230 mm, WE 2200-230 | 570 zł |
Szlifierka kątowa przewodowa 230 mm 2200W WE2200-230 Metabo | 589 zł |
Modyfikacje Metabo WE 2200-230 606437000
Ceny na Metabo WE 2200-230 606437000 |
---|---|---|---|---|
Metabo WE 2000-230 606432000 | od 488 zł | 5 oferty | ||
Metabo WE 2200-230 606437000 | od 570 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →