Szlifierka mimośrodowa Metabo SXE 3150 600444000
Wideo 3Zdjęcia 6 |
Metabo SXE 3150 600444000 bez walizkawalizka |
|
Niezawodna i trwała szlifierka mimośrodowa średniej mocy z regulacją częstotliwości i prostym systemem odpylania. Jest pozycjonowany jako produkt średniej półki cenowej, przeznaczony do wykonywania małych i średnich nakładów pracy. Może być stosowany w życiu codziennym oraz w aktywnych zawodach. Wyposażony w trwały silnik elektryczny 310 W, który przy wielkości tarczy szlifierskiej 150 mm zapewnia imponującą prędkość szlifowania przy amplitudzie oscylacji do 3 mm.
W celu prawidłowego wyboru trybu przetwarzania, w zależności od rodzaju materiału, zapewniono sterowanie prędkością obrotową silnika. Wielopozycyjne pokrętło przełącznika umożliwia zmianę go w zakresie od 4000 do 12000 obr / min, co docelowo daje od 8000 do 24000 ruchów oscylacyjnych narzędzia na minutę. Szlifierka mimośrodowa Metabo SXE 3150 600444000 umożliwia szybkie czyszczenie powierzchni stali, metali nieżelaznych i ich stopów, wszelkiego rodzaju drewna, kamienia naturalnego lub sztucznego, mas polimerowych, szkła i innych materiałów. Skutecznie szlifuje powierzchnie o dowolnej geometrii, w tym wklęsłe i zaokrąglone. Aby zmniejszyć szkodliwe skutki wibracji o wysokiej częstotliwości na dłonie mistrza, model ten został wyposażony w system tłumienia oscylacji składający się z gumowych nakładek Softgrip. Całość uzupełnia prosty pojemnik na kurz ścienny, istnieje możliwość podłączenia odkurzacza przemysłowego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metabo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metabo.
Kup Metabo SXE 3150 600444000
Metabo Metabo Szlifierka mimośrodowa 150/3mm 310w sxe 3150 | 600 zł |
Szlifierka Metabo SXE 3150 | 518 zł |
Szlifierka mimośrodowa Metabo Sxe 3150 310W regul | 477 zł |
Szlifierka mimośrodowa METABO, 150 mm 600444000 | 612 zł |
SZLIFIERKA MIMOŚRODOWA SXE 3150 | 575 zł |
Modyfikacje Metabo SXE 3150 600444000
Ceny na Metabo SXE 3150 600444000 |
---|---|---|---|---|
Metabo SXE 3150 600444000 | od 477 zł | 5 oferty | ||
Metabo SXE 3150 600444500 | od 574 zł | 1 oferta |