Szlifierka mimośrodowa Black&Decker KA191EK
Zdjęcia 5 |
Black&Decker KA191EK |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black&Decker KA191EK
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Black & Decker KA191EK - 480W | 273 zł |
Szlifierka mimośrodowa BLACK&DECKER KA191EK | 230 zł |
Black&Decker Black+decker szlifierka mimośrodowa 125mm 480w walizka ka191e | 273 zł |
Szlifierka mimośrodowa BLACK&DECKER KA191EK | 230 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →