Szlifierka Black&Decker Mouse KA2500K
Zdjęcia 8 |
Black&Decker Mouse KA2500K |
|
Powierzchnia robocza 110 cm²
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black&Decker Mouse KA2500K
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BlackDecker Szlifierka trójkątna Mouse KA2500K mocna szlifierka z pojemnik | 236 zł |
Black&Decker KA2500K DO-EL-SZL-BCR-009 | 239 zł |
Szlifierka oscylacyjna BLACK&DECKER KA2500K | 230 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →