Szlifierka Black&Decker Mouse KA2000
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Black&Decker Mouse KA2000 |
|
Powierzchnia robocza 105 cm²
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black&Decker Mouse KA2000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Black & Decker KA2000 | 213 zł |
Black & Decker Mouse 120w Ka2000qs Sander Detail Pomarańczowy 84418 | 237 zł |
Szlifierka oscylacyjna BLACK&DECKER KA2000 | 281 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →