Szlifierka Black&Decker BEG220K
Zdjęcia 5 |
Black&Decker BEG220K |
|
BEG220 jest dostarczany bez futerału, BEG220K jest dostarczany z futerałem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black&Decker BEG220K
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BlackDecker BEG220KA5-QS szlifierka kątowa 900 W-12 000 obr/min wymiana ak | 376 zł |
Black&Decker Black+decker szlifierka kątowa 125mm 900w beg220k walizka | 225 zł |
Szlifierka kątowa BLACK&DECKER, 900W, 125 mm, BEG220K | 448 zł |
Modyfikacje Black&Decker BEG220K
Ceny na Black&Decker BEG220K |
---|---|---|---|---|
Black&Decker BEG210 | od 192 zł | 3 oferty | ||
Black&Decker BEG220 | od 146 zł | 12 oferty | ||
Black&Decker BEG220K | od 225 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →