Szlifierka Black&Decker BEG110
Zdjęcia 5 |
Black&Decker BEG110 |
|
Model BEG110 jest dostarczany bez walizki, a BEG110K z walizką
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black&Decker BEG110
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLACKDECKER Szlifierka kątowa 115mm Moc 750W BEG110 BEG110-QS | 158 zł |
Szlifierka kątowa BLACK&DECKER BEG110 | 180 zł |
Black&Decker Black+decker szlifierka kątowa 115mm 750w beg110 | 179 zł |
Szlifierka kątowa BLACK&DECKER BEG110 | 180 zł |
Szlifierka Black&Decker BEG110 | 167 zł |
Black+Decker Szlifierka Kątowa 115Mm 750W Beg110 | 154 zł |
Modyfikacje Black&Decker BEG110
Ceny na Black&Decker BEG110 |
---|---|---|---|---|
Black&Decker BEG110 | od 154 zł | 7 oferty | ||
Black&Decker BEG010 | od 157 zł | 2 oferty | ||
Black&Decker BEG110K | od 515 zł | 1 oferta | ||
Black&Decker BEG120 | od 174 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →