Szlifierka Metabo WEV 15-125 Quick HT 600562000
Metabo WEV 15-125 Quick HT 600562000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metabo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metabo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Metabo WEV 15-125 Quick HT 600562000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Metabo Metabo Szlifierka kątowa 125mm 1500w wev 15-125 quick ht | 974 zł |
Szlifierka Metabo WEV15-125 Quick HT | 897 zł |
Szlifierka kątowa METABO, 125 mm 600562000 | 813 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →