Дриль-шурупокрут Bosch GSR 18V-50 Professional 06019H5001
Фото 13 |
Bosch GSR 18V-50 Professional 06019H5001 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GSR 18V-50 Professional 06019H5001
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Professional GSR 18V-50 - Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa (06019H5 | 1 245 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSR 18V-50 06019H5001 | 1 159 zł |
Bosch Bosch Wiertarko-wkrętarka 18v 50/24nm 2x5,0ah brushless l-boxx gsr 1 | 1 526 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSR 18V-50 06019H5001 | 1 159 zł |
Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 18V-50 Professional (+ 2x akumulator 5 Ah + | 1 901 zł |
BOSCH WIERTARKO-WKRĘTARKA 18V 50/24Nm 2x5,0Ah BRUSHLESS L-BOXX GSR 18 V-50 | 1 175 zł |
Модификації Bosch GSR 18V-50 Professional 06019H5001
Ціни на Bosch GSR 18V-50 Professional 06019H5001 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSR 18V-50 Professional 06019H5003 | від 1 196 zł | 5 пропозицій | ||
Bosch GSR 18V-50 Professional 06019H5000 | від 718 zł | 10 пропозицій | ||
Bosch GSR 18V-50 Professional 06019H5004 | від 845 zł | 2 пропозиції | ||
Bosch GSR 18V-50 Professional 06019H5001 | від 1 159 zł | 7 пропозицій | ||
Bosch GSR 18V-50 Professional 06019H5002 | від 359 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →