Дриль-шурупокрут Bosch GSR 18V-60 C Professional 06019G1102
Відео 1Фото 9 |
Bosch GSR 18V-60 C Professional 06019G1102 акк. 2 шт 5 Агод , ЗП GAL 1880 CVакк. відсутній |
|
Модель сумісна з Bluetooth модулем "Connectivity" для синхронізації зі смартфоном.
Модель 06019G1102 поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса, а в комплекті моделі 06019G1100 два акумулятора (5 Агод), зарядний пристрій і кейс
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GSR 18V-60 C Professional 06019G1102
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch 18v cordless combi drill driver gsr 60 c solo l-boxx | 806 zł |
Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 18V-60 C 18 V (06019G1102) | 970 zł |
Bosch Professional Gsr 18v-60 C Cordless Drill Niebieski 06019G1102 | 939 zł |
Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 18V-60 C Professional 0.601.9G1.102 | 799 zł |
Bosch Wiertarko-Wkrętarka 18V 60/31Nm Bez Akumulatorów I Ładowarki Ec Gsr | 1 000 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Bosch GSR 18V-60 C Professional 06019G1102
Ціни на Bosch GSR 18V-60 C Professional 06019G1102 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSR 18V-60 C Professional 06019G1100 | від 1 669 zł | 2 пропозиції | ||
Bosch GSR 18V-60 C Professional 06019G1102 | від 799 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →