Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 18V-60 C Professional 06019G1102
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Bosch GSR 18V-60 C Professional 06019G1102 akum. 2 szt. 5 Ah , ZU GAL 1880 CVakum. brak |
|
Model jest kompatybilny z modułem Bluetooth „Connectivity” do synchronizacji ze smartfonem
Model 06019G1102 jest dostarczany bez akumulatora, ładowarki i obudowy, a model 06019G1100 zawiera dwa akumulatory (5 Ah), ładowarkę i walizkę
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GSR 18V-60 C Professional 06019G1102
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSR 18V-60 C 06019G1102 | 970 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH Professional GSR 18V-60 C 06019G1102 | 810 zł |
Bosch Professional Gsr 18v-60 C Cordless Niebieski 06019G1103 | 857 zł |
Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 18V-60 C 18 V (06019G1102) | 970 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Bosch GSR 18V-60 C Professional 06019G1102
Ceny na Bosch GSR 18V-60 C Professional 06019G1102 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSR 18V-60 C Professional 06019G1100 | od 1 519 zł | 3 oferty | ||
Bosch GSR 18V-60 C Professional 06019G1102 | od 799 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →