Дриль-шурупокрут Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6104
Фото 5 |
Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6104 |
|
У комплекті 2 акумулятори 18 В (4 Агод), зарядний пристрій та кейс. Модель сумісна з Bluetooth модулем "Connectivity" для синхронізації зі смартфоном.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6104
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch GSB 18V-90 C Professional | 1 546 zł |
Bosch Professional GSB 18V-90 C - Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarow | 1 617 zł |
Bosch Wiertarko-wkrętarka udarowa 18v 64/36nm 2 x4,0ah procore gsb 18v-90 | 1 946 zł |
bosch wiertarko-wkrętarka udarowa 18v 64/36nm 2 x4,0ah procore gsb 18v-90 | 1 637 zł |
Модификації Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6104
Ціни на Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6104 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6104 | від 1 546 zł | 4 пропозиції | ||
Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6105 | від 1 461 zł | 1 пропозиція | ||
Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6106 | від 1 725 zł | 2 пропозиції | ||
Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6100 | від 764 zł | 4 пропозиції | ||
Bosch GSB 18V-90 C Professional 06019K6102 | від 943 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →