Bity / nasadki NEO 06-104
Zdjęcia 12 |
NEO 06-104 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NEO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NEO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NEO 06-104
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NEO 06-104 specjalny zestaw bitów z uchwytami 100-częściowy | 124 zł |
Zestaw końcówek wkrętakowych NEO 06-104 (99 elementów) | 104 zł |
Neo Neo Końcówki wkrętakowe z uchwytem, zestaw 99 szt. | 86 zł |
Zestaw końcówek wkrętakowych NEO 06-104 (99 elementów) | 104 zł |
Neo Końcówki wkrętakowe z uchwytem 99 szt. (06-104) | 109 zł |
NEO Końcówki wkrętakowe z uchwytem, zestaw 99 szt. 06-104 | 94 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →