Bity / nasadki NEO 08-694
Zdjęcia 5 |
NEO 08-694 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NEO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NEO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NEO 08-694
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw kluczy nasadowych NEO 08-694 (23 elementy) | 199 zł |
Neo Neo Klucze nasadowe 1/2', zestaw 23 szt. | 182 zł |
Zestaw kluczy nasadowych NEO 08-694 (23 elementy) | 199 zł |
Zestaw narzędzi Neo 23 el. (08-694) | 199 zł |
NEO Klucze nasadowe 1/2', zestaw 23 szt. 08-694 | 198 zł |
Klucze nasadowe 1/2", zestaw 23 szt. | 198 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →