Bity / nasadki NEO 08-706
Zdjęcia 7 |
NEO 08-706 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NEO 08-706
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw końcówek NEO 08-706 | 163 zł |
Neo Neo Końcówki sześciokątne na nasadce 100 mm, zestaw 9 szt. | 166 zł |
Zestaw końcówek NEO 08-706 | 163 zł |
Neo Zestaw nasadek trzpieniowych imbusowych hex 1/2" H4-H17 długich 9szt. | 149 zł |
NEO Końcówki sześciokątne na nasadce 100 mm, zestaw 9 szt. 08-706 | 173 zł |
Końcówki sześciokątne na nasadce 100 mm, zestaw 9 szt. | 180 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →