Wiertarka AEG SBE 750RZ (4935442840)
Zdjęcia 4 |
AEG SBE 750RZ |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AEG 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AEG.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AEG SBE 750RZ
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Aeg Wiertarko-Wkrętarka Udarowa 750 W Sbe750Rz Do 3000 Obr na Min Kabel 49 | 623 zł |
Wiertarka udarowa AEG Powertools SBE 750 RZ 4935442840 | 389 zł |
Wiertarka udarowa AEG SBE750RZ 750W 1 Bieg | 355 zł |
Modyfikacje AEG SBE 750RZ
Ceny na AEG SBE 750RZ |
---|---|---|---|---|
AEG SBE 705RE | od 386 zł | 2 oferty | ||
AEG SBE 750RZ | od 355 zł | 3 oferty | ||
AEG SBE 750RE | od 413 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →