Klucz udarowy Bosch GDS 18V-1000 C Professional 06019J8003
Zdjęcia 11 |
Bosch GDS 18V-1000 C Professional 06019J8003 |
|
Zawiera 2 akumulatory 18 V (5,5 Ah), ładowarkę i etui.
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Bosch GDS 18V-1000 C Professional 06019J8003
Ceny na Bosch GDS 18V-1000 C Professional 06019J8003 |
---|---|---|---|---|
Bosch GDS 18V-1000 C Professional 06019J8003 | od 2 870 zł | 1 oferta | ||
Bosch GDS 18V-1000 C Professional 06019J8000 | od 1 522 zł | 1 oferta | ||
Bosch GDS 18V-1000 C Professional 06019J8001 | od 1 652 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →