Klucz udarowy Metabo SSW 18 LTX 1750 BL 602402660
Zdjęcia 5 |
Metabo SSW 18 LTX 1750 BL 602402660 akum. 2 szt. 5.5 Ah , walizkaakum. brak, walizka |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metabo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metabo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Metabo SSW 18 LTX 1750 BL 602402660
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SSW 18 LTX 1750 BL 602402660 Atornillador de impacto de batería | 2 538 zł |
Metabo Ssw 18 Ltx 1750 Bl Cordless Impact Drill Zielony,Czarny 602402660 | 3 058 zł |
metabo klucz udarowy ssw 18 ltx 1750 bl 2x5,5ah lihd 1750nm metabox | 2 991 zł |
Metabo Klucz Udarowy Akumulatorowy 3/4'' Ssw 18 Ltx 1750 Bl ME 602402660 4 | 3 167 zł |
KLUCZ UDAROWY AKUMULATOROWY 3/4'' SSW 18 LTX 1750 BL | 3 092 zł |
Modyfikacje Metabo SSW 18 LTX 1750 BL 602402660
Ceny na Metabo SSW 18 LTX 1750 BL 602402660 |
---|---|---|---|---|
Metabo SSW 18 LTX 1750 BL 602402660 | od 2 538 zł | 5 oferty | ||
Metabo SSW 18 LTX 1750 BL 602402840 | od 1 643 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →