Klucz udarowy Metabo SSW 18 LTX 800 BL 602403840
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Metabo SSW 18 LTX 800 BL 602403840 akum. 2 szt. 5.5 Ah akum. brak, walizka |
|
Etui w zestawie.
Model 602403840 jest dostarczany bez akumulatora i ładowarki.
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Metabo SSW 18 LTX 800 BL 602403840
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SSW 18 LTX 800 BL 602403840 Atornillador de impacto de batería | 1 306 zł |
Metabo Ssw 18 Ltx 800 Bl Cordless Impact Drill Posrebrzany 602403840 | 1 527 zł |
metabo klucz udarowy ssw 18 ltx 800 bl 1200nm carcass metabox | 1 384 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Metabo SSW 18 LTX 800 BL 602403840
Ceny na Metabo SSW 18 LTX 800 BL 602403840 |
---|---|---|---|---|
Metabo SSW 18 LTX 800 BL 602403660 | od 2 477 zł | 2 oferty | ||
Metabo SSW 18 LTX 800 BL 602403840 | od 1 306 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →