Klucz udarowy Metabo SSW 18 LTX 400 BL 602205840
Zdjęcia 9 |
Metabo SSW 18 LTX 400 BL 602205840 |
|
Model 602205890 jest dostarczany bez obudowy, a model 602205840 - z walizką
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metabo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metabo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Metabo SSW 18 LTX 400 BL 602205840
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SSW 18 LTX 400 BL 602205840 Atornillador de impacto de batería | 1 140 zł |
Metabo Metabo Klucz udarowy 18v ssw 18v ltx 400 bl carcass 1/2' 400nm +met | 1 511 zł |
Klucz udarowy METABO SSW 18 LTX 400 BL, 400 Nm MET602205840 | 1 262 zł |
Modyfikacje Metabo SSW 18 LTX 400 BL 602205840
Ceny na Metabo SSW 18 LTX 400 BL 602205840 |
---|---|---|---|---|
Metabo SSW 18 LTX 400 BL 602205500 | od 1 925 zł | 3 oferty | ||
Metabo SSW 18 LTX 400 BL 602205800 | od 2 150 zł | 1 oferta | ||
Metabo SSW 18 LTX 400 BL 602205650 | od 2 630 zł | 1 oferta | ||
Metabo SSW 18 LTX 400 BL 602205890 | od 868 zł | 1 oferta | ||
Metabo SSW 18 LTX 400 BL 602205840 | od 1 140 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →