Klucz udarowy Metabo SSW 18 LTX 400 BL 602205500
Zdjęcia 9 |
Metabo SSW 18 LTX 400 BL 602205500 |
|
Model 602205500 zawiera akumulatory o pojemności 4 Ah, zestaw 602205650 - o pojemności 5,2 Ah, zestaw 602205670 - o pojemności 3,1 Ah, zestaw 602205820 - o pojemności 3,5 Ah oraz zestaw 602205800 - o pojemności 4 Ah
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metabo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metabo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Metabo SSW 18 LTX 400 BL 602205500
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SSW 18 LTX 400 BL 602205500 Atornillador de impacto de batería 6.02205.50 | 1 925 zł |
Metabo Metabo Klucz udarowy 18v 1/2' 400nm 2x4,0ah li-ion bezszczotkowy ss | 2 317 zł |
Klucz udarowy METABO SSW 18 LTX 400 B, 400 Nm 602205500 | 1 935 zł |
Modyfikacje Metabo SSW 18 LTX 400 BL 602205500
Ceny na Metabo SSW 18 LTX 400 BL 602205500 |
---|---|---|---|---|
Metabo SSW 18 LTX 400 BL 602205500 | od 1 925 zł | 3 oferty | ||
Metabo SSW 18 LTX 400 BL 602205800 | od 2 150 zł | 1 oferta | ||
Metabo SSW 18 LTX 400 BL 602205650 | od 2 630 zł | 1 oferta | ||
Metabo SSW 18 LTX 400 BL 602205890 | od 868 zł | 1 oferta | ||
Metabo SSW 18 LTX 400 BL 602205840 | od 1 140 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →