Piła tarczowa Metabo KS 18 LTX 57 601857890
Zdjęcia 5 |
Metabo KS 18 LTX 57 601857890 akum. brakwalizka (torba) / akum. brak |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metabo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metabo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Metabo KS 18 LTX 57 601857890
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Metabo KS 18 LTX 57 18 V akumulatorowa piła tarczowa 601857890 | 869 zł |
Metabo KS 18 LTX 57 - circular saw | 940 zł |
Metabo Ręczna pilarka tarczowa KS 18 LTX 57 BL 18 V z silnikiem bezszczotk | 1 614 zł |
Metabo KS 18 LTX 57 BL akumulatorowa ręczna piła tarczowa Metabox bez akum | 1 774 zł |
Cechy kompletu:
- Artykuł 601857890 - dostarczane bez akumulatora, ładowarki i walizki
- Artykuł 601857840 - dostarczane bez akumulatora i ładowarki, w zestawie etui
- Artykuł 601857700 - zawiera 2 akumulatory (5,2 Ah), ładowarkę i walizkę
- Artykuł 601857810 - zawiera 2 akumulatory (8 Ah), ładowarkę i walizkę
- Artykuł 601857830 - zawiera 2 akumulatory (7 Ah), ładowarkę i walizkę
- Artykuł 601857960 - zawiera 3 akumulatory (4 Ah), ładowarkę i walizkę
Modyfikacje Metabo KS 18 LTX 57 601857890
Ceny na Metabo KS 18 LTX 57 601857890 |
---|---|---|---|---|
Metabo KS 18 LTX 57 601857890 | od 869 zł | 4 oferty | ||
Metabo KS 18 LTX 57 601857840 | od 932 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →