Wiertarko-wkrętarka Metabo PowerMaxx BS 12 601036500
Zdjęcia 5 |
Metabo PowerMaxx BS 12 601036500 |
|
Lekka wiertarko-wkrętarka akumulatorowa z podświetleniem LED. Jest to solidne ręczne elektronarzędzie klasy półprofesjonalnej z dwoma trybami prędkości i systemem ograniczania momentu obrotowego. Przeznaczony do wkręcania / wykręcania wkrętów, wkrętów samogwintujących, wkrętów, kołków i innych typów łączników gwintowanych. Powyższe operacje wykonywane są przy pierwszej prędkości, co ogranicza prędkość obrotową do 360 obr / min.
Drugą ważną funkcją urządzenia jest wiercenie otworów w stali (do 10 mm), metalach nieżelaznych i ich stopach, a także w drewnie (do 18 mm), ceramice i polimerach. Do wiercenia używany jest drugi tryb wysokiej prędkości, który pozwala uchwytowi obracać się do 1400 obr./min. Precyzyjny dobór prędkości do każdej konkretnej operacji odbywa się za pomocą elektronicznego regulatora zintegrowanego z mechanizmem spustowym wyłącznika.
Wiertarko-wkrętarka Metabo PowerMaxx BS 12 601036500 jest wyposażona w bezkluczowy uchwyt wiertarski, który umożliwia szybką wymianę narzędzia jedną ręką. Wbudowane podświetlenie LED pomaga efektywnie pracować w słabo oświetlonych miejscach. Maksymalny moment obrotowy sięga 40 Nm i jest ograniczony prostym i niezawodnym 20-pozycyjnym sprzęgłem. W zestawie znajdują się również dwa pojemne akumulatory litowo-jonowe Metabo LiHD (2 Ah przy 12V), opatentowana ładowarka SC 30 oraz plastikowa etui.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metabo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metabo.
Kup Metabo PowerMaxx BS 12 601036500
Wszystkie ceny 6 →PowerMaxx BS 12 601036500 Taladro atornillador de batería B07PGQ9TVT | 666 zł |
Metabo PowerMaxx BS 12 | 872 zł |
Metabo Metabo Wiertarko-wkrętarka 12v 40/17nm 2x2,0ah bs 12 | 784 zł |
Metabo Powermaxx Bs 12 Cordless Drill Screwdriver Zielony 601036500 | 784 zł |
Wiertarko-wkrętarka Metabo PowerMaxx BS 12 12 V 2 x akumulator 2 Ah | 782 zł |
Metabo Wiertarko-Wkrętarka Akumulatorowa Powermaxx Bs 12 12V 2X2Ah Li-Ion; | 430 zł |
Modyfikacje Metabo PowerMaxx BS 12 601036500
Ceny na Metabo PowerMaxx BS 12 601036500 |
---|---|---|---|---|
Metabo PowerMaxx BS 12 601036500 | od 430 zł | 6 oferty | ||
Metabo PowerMaxx BS 12 601036890 | od 429 zł | 1 oferta | ||
Metabo PowerMaxx BS 12 601036840 | od 443 zł | 1 oferta |