Klucz udarowy DeWALT DCF921P2T
Wideo 3Zdjęcia 7 |
DeWALT DCF921P2T akum. 2 szt. 1.7 Ah , walizkaakum. 2 szt. 2 Ah , walizkaakum. 2 szt. 5 Ah , bez walizkiakum. 2 szt. 5 Ah , etui, akumulator XRakum. brak, bez walizkiakum. brak, walizka |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DeWALT 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DeWALT.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DeWALT DCF921P2T
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dewalt slagnøgle 18V XR DCF921P2T-QW inkl. 2x5.0A | 1 841 zł |
Klucz udarowy DEWALT DCF921P2T-QW | 1 642 zł |
Klucz udarowy DEWALT DCF921P2T-QW | 1 840 zł |
Klucz udarowy Dewalt DEWALT.KLUCZ UDAROWY 1/2" 18V 406Nm 2x5,0Ah TSTAK PIE | 1 486 zł |
Klucz udarowy 1/2' 18V 406Nm 2x5,0 DCF921P2T DEWALT | 1 652 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje DeWALT DCF921P2T
Ceny na DeWALT DCF921P2T |
---|---|---|---|---|
DeWALT DCF921E2T | od 1 313 zł | 6 oferty | ||
DeWALT DCF921D2T | od 1 433 zł | 1 oferta | ||
DeWALT DCF921P2G | od 1 677 zł | 5 oferty | ||
DeWALT DCF921P2T | od 1 486 zł | 6 oferty | ||
DeWALT DCF921N | od 685 zł | 6 oferty | ||
DeWALT DCF921NT | od 857 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →