Wiertarka Bosch GSB 162-2 RE Professional 060118B000
Wideo 2Zdjęcia 2 |
Bosch GSB 162-2 RE Professional 060118B000 |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GSB 162-2 RE Professional 060118B000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Bosch Wiertarka udarowa 1500w gsb 162-2re zębaty uchwyt | 3 171 zł |
Wiertarka Bosch GSB 162-2 RE 1500W udarowa | 2 559 zł |
Bosch Professional Gsb 162-2-re Hammer Drill Posrebrzany 060118B000 | 2 605 zł |
Wiertarka BOScH GSB 162-2 RE Professional | 2 667 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →