Wiertarko-wkrętarka Makita DDF485Z (192960)
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Makita DDF485Z |
|
Mocna wiertarko-wkrętarka ze zwiększonym momentem obrotowym, bezszczotkowym silnikiem o długiej żywotności i mocą akumulatora. Producent pozycjonuje jako produkt z wyższej półki cenowej. Przeznaczony do wykonywania profesjonalnych prac montażowych, montażowych i demontażowych, wykończeniowych i budowlanych o dużej intensywności. Dzięki zasilaniu bateryjnemu będzie szczególnie przydatny w obiektach, które nie mają podłączenia do domowej sieci elektrycznej.
Wyposażony w zaawansowany technologicznie bezszczotkowy silnik, który wykazuje zwiększoną wydajność, najwyższą niezawodność i wyjątkową odporność na przeciążenia. Dzięki dwubiegowej przekładni planetarnej imponujący moment obrotowy jest zamieniany na obrót praktycznego bezkluczowego uchwytu wiertarskiego, co umożliwia szybką wymianę narzędzi jedną ręką. Podczas pracy z miękkimi materiałami maksymalna wartość momentu obrotowego (50 Nm) może być ograniczona przez 21-pozycyjne sprzęgło.
Aby precyzyjnie kontrolować prędkość obrotową uchwytu wiertarko-wkrętarki Makita DDF485Z, zapewniono precyzyjne sterowanie elektroniczne, które reaguje na głębokość przełącznika spustu. Posiada hamulec steru, bieg wsteczny i jasne oświetlenie LED ułatwiające pracę w słabo oświetlonych miejscach. Narzędzie zasilane jest akumulatorami Makita LXT Li-Ion o pojemności od 1,5 do 4 Ah o napięciu 18V. Ponadto w zestawie nie ma baterii, ładowarki ani etui.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Kup Makita DDF485Z
Wszystkie ceny 6 →Makita DDF485Z DO-EL-WWK-MTA-092 | 496 zł |
Makita MAKITA WIERTARKO-WKRĘTARKA 18V 50Nm BEZ AKUMULATORÓW I ŁADOWARKI BL | 516 zł |
Wkrętarka 18V LXT BL 50Nm 2-biegi Makita DDF485ZJ | 519 zł |
DDF485Z Akumulatorowa bezszczotkowa wiertarko-wkrętarka 18V MAKITA DDF 485 | 478 zł |
Wiertarko-wkrętarka Makita DDF485Z 18 V | 435 zł |
Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa dwubiegowa 50 Nm 18 V Makita DDF485Z bod | 514 zł |
Modyfikacje Makita DDF485Z
Ceny na Makita DDF485Z |
---|---|---|---|---|
Makita DDF485RAJ | od 999 zł | 1 oferta | ||
Makita DDF485RFJ | od 840 zł | 6 oferty | ||
Makita DDF485RTJ | od 1 347 zł | 1 oferta | ||
Makita DDF485RF3J | od 1 187 zł | 1 oferta | ||
Makita DDF485RTJ3 | od 1 308 zł | 1 oferta | ||
Makita DDF485Z | od 435 zł | 7 oferty |