Дриль-шурупокрут Makita DDF482Z
Відео 1Фото 6 |
Makita DDF482Z |
|
Потужна дриль-шурупокрут пістолетною конструкції з акумуляторним живленням і підвищеним крутним моментом. Виробником позиціонується як продукт верхньої цінової категорії з сімейства професійного ручного електроінструменту Makita LTX. Призначена для виконання серійних складальних, монтажно-демонтажних, оздоблювальних і будівельних робіт високої інтенсивності. Висока потужність електродвигуна перетворюється у вражаючий крутний момент (до 62 Нм) двошвидкісним планетарним редуктором з термозміцненими сталевими шестернями.
Для простої фіксації оснастки без додаткових інструментів передбачений швидкозатискний патрон, розрахований на діаметр хвостовика від 1,5 до 13 мм. Під час роботи з м'якими матеріалами максимальне значення моменту обертання може бути обмежена 20-позиційної регулюючої муфтою. Для точного управління швидкістю обертання патрона дриль-шурупокрут Makita DDF482Z мається електронна схема управління двигуном з датчиком в курковом вимикачі. Є гальмо ротора, реверс і яскрава LED-підсвічування. Акумуляторні батареї Makita 18В LXT, зарядний пристрій для них і кейс не в комплект поставки не входять.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Купити Makita DDF482Z
Усі ціни 9 →Makita Cordless driver drill 18v - ddf482z | 679 zł |
DDF482Z Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka 18 V MAKITA DDF 482 Z | 543 zł |
Wiertarko-wkrętarka 18V DDF482Z Makita / bez aku | 539 zł |
Makita Makita Wiertarko-wkrętarka 18v li-ion 62/36nm bezszczotkowa bez aku | 611 zł |
Wiertarko Wkrętarka Makita DDF482RTJ 18V 2X5AH | 1 179 zł |
Модификації Makita DDF482Z
Ціни на Makita DDF482Z |
---|---|---|---|---|
Makita DDF482RFJ | від 905 zł | 7 пропозицій | ||
Makita DDF482RTJ | від 1 499 zł | 1 пропозиція | ||
Makita DDF482Z | від 394 zł | 9 пропозицій |