Wiertarka Metabo DB 10 604120000
Zdjęcia 3 |
Metabo DB 10 604120000 |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metabo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metabo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Metabo DB 10 604120000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DB 10 604120000 Taladro neumático DB 10 | 357 zł |
Metabo Wiertarka pneumatyczna Metabo 604120000 | 352 zł |
METABO WIERTARKA PNEUMATYCZNA DB 10 | 343 zł |
Wiertarka przewodowa DB 10 METABO | 304 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →