Wiertarko-wkrętarka Metabo BS 18 LT BL 602325890
Zdjęcia 16 |
Metabo BS 18 LT BL 602325890 |
|
Wysokowydajna i kompaktowa wiertarko-wkrętarka z zaawansowanym technologicznie bezszczotkowym silnikiem, dwoma trybami prędkości i podświetleniem. Różni się małymi wymiarami i wysokim momentem obrotowym sięgającym 60 Nm. Jest pozycjonowany jako profesjonalne narzędzie z wyższej półki cenowej, przeznaczone do wykonywania prac o średniej złożoności. Główną atrakcją konstrukcji tego modelu jest zaawansowany silnik bezszczotkowy, całkowicie pozbawiony tradycyjnych słabości silnika elektrycznego.
Nie ma uzwojeń wirnika o właściwościach ściernych i nie ma zespołu kolektorowego. Dzięki innej zasadzie działania realizowana jest bardziej elastyczna i dokładna elektroniczna regulacja prędkości, gęstość mocy jest znacznie zwiększona i występuje wyjątkowa odporność na przeciążenia. Wiertarko-wkrętarka Metabo BS 18 LT BL 602325890 wyposażona jest w wysokiej jakości przekładnię z zębatkami ze stali hartowanej.
Praktyczny uchwyt bezkluczowy posiada dwie standardowe prędkości obrotowe: do 600 obr./min (wkręcanie / odkręcanie różnych łączników i wiercenie otworów o dużej średnicy) oraz do 2100 obr./min (wiercenie otworów o średniej i małej średnicy). Przy wykonywaniu prac montażowych, demontażowych i wykończeniowych przyda się 23-pozycyjny ogranicznik maksymalnego momentu dokręcenia. Zasilany markowymi akumulatorami Li-Ion 18 V (brak w zestawie).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metabo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metabo.
Kup Metabo BS 18 LT BL 602325890
Metabo Metabo Wkrętarka bs 18 l bl carcass /bulk | 862 zł |
METABO ZESTAW BW BS18LTBL+BS18Q+2x3,5Ah | 1 430 zł |
Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa BS 18 LT BL 2X4AH+ŁAD Metabo | 1 219 zł |
Metabo Metabo Wiertarko-wkrętarka 18v 60/34nm 2x4,0ah li-ion bs 18 lt bl | 1 556 zł |
Modyfikacje Metabo BS 18 LT BL 602325890
Ceny na Metabo BS 18 LT BL 602325890 |
---|---|---|---|---|
Metabo BS 18 LT BL 602325500 | od 1 103 zł | 2 oferty | ||
Metabo BS 18 LT BL 602325800 | od 1 564 zł | 1 oferta | ||
Metabo BS 18 LT BL 602325890 | od 862 zł | 4 oferty | ||
Metabo BS 18 LT BL 602325840 | od 776 zł | 2 oferty |