Wiertarko-wkrętarka Xiaomi Mijia Brushless Smart Home Electric Drill (MJWSZNJYDZ001QW)
Wideo 1Zdjęcia 24 |
Xiaomi Mijia Brushless Smart Home Electric Drill |
|
Bezprzewodowa wiertarko-wkrętarka elektryczna zasilana wbudowanym akumulatorem 12 V i 2 Ah. Wewnątrz narzędzia zamontowany jest niezawodny i trwały silnik bezszczotkowy zapewniający maksymalną prędkość obrotową uchwytu do 1400 obr/min. z maksymalnym momentem obrotowym 30 Nm. Wkrętarka działa zarówno w trybie automatycznym, jak i ręcznym. W pierwszym przypadku dobieramy właściwy moment obrotowy w zależności od końcówki lub bitu, w drugim możemy sterować parametrami według własnego uznania.
Aby wizualizować wybrane ustawienia, model posiada wyświetlacz informacyjny z tyłu obudowy. Bezszczotkowa wiertarka elektryczna Xiaomi Mijia Smart Home nadaje się do wiercenia każdego rodzaju drewna, stopów aluminium i stali, rur metalowych i plastikowych. Zestaw narzędzi zawiera wiertła (8 szt.), bity (24 szt.), uchwyt na bity, walizkę do przechowywania i przenoszenia tego wszystkiego. Akumulator wiertarko-wkrętarki ładuje się poprzez złącze USB typu C – cała procedura „ładowania” trwa około dwóch godzin. Na jednym ładowaniu narzędzie jest w stanie wywiercić w drewnie ponad 280 otworów o głębokości do 4 cm lub wkręcić około 550 wkrętów.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Kup Xiaomi Mijia Brushless Smart Home Electric Drill
Xiaomi Mi/Redmi Watch Lite 2 Smartwatch zegarek sportowy wodoszczelny moni | 475 zł |
Xiaomi 12V Max Brushless Cordless Drill (EU) | 515 zł |
Xiaomi 12v Max Brushless Cordless Drill Posrebrzany BHR5510GL | 255 zł |
Bezprzewodowa wiertarka Xiaomi 12V Max Brushless Cordless Drill | 699 zł |
Xiaomi 12V Max Brushless Cordless Drill - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska D | 519 zł |