Dalmierz laserowy Xiaomi Mijia Smart Laser Measure MJJGCJYD001QW (BHR5596GL)
Zdjęcia 11 |
Xiaomi Mijia Smart Laser Measure MJJGCJYD001QW |
|
Stylowy i elegancki dalmierz laserowy do użytku domowego. Może mierzyć odległości w zakresie od 5 cm do 40 m z błędem nie przekraczającym 3 mm. Urządzenie posiada dwa punkty odniesienia (przedni i tylny koniec obudowy). Dalmierz laserowy Xiaomi Mijia Smart Laser Measure MJJGCJYD001QW wyposażony jest w monochromatyczny wyświetlacz (jasne cyfry na ciemnym tle), który posiada podświetlenie umożliwiające wygodną pracę w warunkach słabego oświetlenia. Zasilanie jest dostarczane z wbudowanej baterii. Ładuje się przez USB C (odpowiedni kabel w zestawie). Przyrząd wyposażony jest w moduł Bluetooth, dzięki któremu przyrząd może przesyłać wyniki pomiarów i obliczeń do smartfona.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Xiaomi Mijia Smart Laser Measure MJJGCJYD001QW
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xiaomi Smart Laser Measure | 196 zł |
Dalmierz laserowy Xiaomi Smart Laser Measure XIAOMI LASER MEASURE | 239 zł |
Xiaomi Bhr5596gl Laser Distance Meter Czarny | 145 zł |
Dalmierz Xiaomi Smart Laser Measure | 229 zł |
Xiaomi Smart Laser Measure - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska Dystrybucja, D | 199 zł |
Xiaomi Smart Laser Measure BT | 248 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →