Wiertarka Metabo SBEV 1000-2 600783510
Zdjęcia 7 |
Metabo SBEV 1000-2 600783510 |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metabo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metabo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Metabo SBEV 1000-2 600783510
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Metabo Wiertarka Udarowa Sbev 1000-2 1010 W Ø Wiertła Betonu 20 mm Szybkoz | 869 zł |
Metabo Sbev 1000-2 1000w Hammer Drill Zielony 600783500 | 989 zł |
Metabo Metabo Wiertarka udarowa 1010w sbev 1000-2 | 1 108 zł |
Wiertarka udarowa METABO sbev 1000-2 600783500 | 1 253 zł |
Modyfikacje modelu:
- Artykuł 600783000 - kluczowy wkład, dostarczany bez etui
- Artykuł 600783510 - wkładka z kluczem, dostarczana z etui
- Artykuł 600783500 - typ bezkluczowego uchwytu wiertarskiego, dostarczany z walizką
PolecamyPorównaj w tabeli →