Klucz udarowy Metabo SSW 18 LTX 400 BL 602205800
Zdjęcia 9 |
Metabo SSW 18 LTX 400 BL 602205800 akum. 2 szt. 4 Ah , Li-Powerakum. 2 szt. 4 Ah , LiHDakum. 2 szt. 5.2 Ah akum. brak, bez walizkiakum. brak, walizka |
|
Model 602205500 zawiera akumulatory o pojemności 4 Ah, zestaw 602205650 - o pojemności 5,2 Ah, zestaw 602205670 - o pojemności 3,1 Ah, zestaw 602205820 - o pojemności 3,5 Ah oraz zestaw 602205800 - o pojemności 4 Ah
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metabo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metabo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Metabo SSW 18 LTX 400 BL 602205800
Ceny na Metabo SSW 18 LTX 400 BL 602205800 |
---|---|---|---|---|
Metabo SSW 18 LTX 400 BL 602205500 | od 1 925 zł | 3 oferty | ||
Metabo SSW 18 LTX 400 BL 602205800 | od 2 150 zł | 1 oferta | ||
Metabo SSW 18 LTX 400 BL 602205650 | od 2 630 zł | 1 oferta | ||
Metabo SSW 18 LTX 400 BL 602205890 | od 868 zł | 1 oferta | ||
Metabo SSW 18 LTX 400 BL 602205840 | od 1 140 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →