Piła łańcuchowa Metabo MS 18 LTX 15 600856850
Wideo 3Zdjęcia 11 |
Metabo MS 18 LTX 15 600856850 akum. brak, bez walizkiwalizka (torba) / akum. 1 szt. 2 Ah , torbawalizka (torba) / akum. brak, walizka |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Metabo MS 18 LTX 15 600856850
Ceny na Metabo MS 18 LTX 15 600856850 |
---|---|---|---|---|
Metabo MS 18 LTX 15 600856850 | od 628 zł | 1 oferta | ||
Metabo MS 18 LTX 15 600856500 | od 884 zł | 1 oferta | ||
Metabo MS 18 LTX 15 600856840 | od 673 zł | 1 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →