Ukośnica Metabo KGS 254 M 602540000
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Metabo KGS 254 M 602540000 1 płyta2 tarcze szlifierskie |
|
Mocna i funkcjonalna ukośnica czołowego europejskiego (niemieckiego) producenta elektronarzędzi. Ten model należy do kategorii profesjonalnych i może być stosowany przy znacznych ilościach pracy. Oprócz mocnego i dobrze chronionego przed pyłem silnika elektrycznego, jego charakterystyczną cechą jest możliwość przeciągania, co zapewnia szerokość rzazu do 305 mm na głębokości do 92 mm.
Ta cecha umożliwia pracę z przedmiotami o dużych rozmiarach. 1800 W maksymalnej mocy elektrycznej napędu pozwala w łatwy i szybki sposób ciąć drewno i materiały na nim oparte (w tym złożone kompozyty), prawie wszystkie tworzywa sztuczne, a nawet stosunkowo miękkie metale nieżelazne. Silnik jest wyposażony w układ ograniczenia prądu rozruchowego, zwany również systemem miękkiego rozruchu.
Dostępny jest również skuteczny elektryczny hamulec wirnika, który znacznie skraca jego czas bicia. Piła Metabo KGS 254 M otrzymała wygodny stół obrotowy z dwoma przedłużeniami i zakresem możliwych pozycji od -47 ° (skręt w lewo) do + 47 ° (skręt w prawo). W skrajnych położeniach nacięcie zmniejsza się do 205 mm. Tarczę można przechylić w prawo tylko o 2 °, ale w lewo może osiągnąć 45 °, co automatycznie zmniejsza głębokość cięcia do 47 mm. Brzeszczot to brzeszczot 10 ”(254 mm) z otworem 30 mm. Podczas pracy przy obciążeniu znamionowym ostrze obraca się z prędkością 3150 obr./min, co pomaga osiągnąć wysokie prędkości cięcia. Dla wygody pracy zapewniono laserowe wskaźnik linii cięcia. Waga piły to 16,3 kg, co sprawia, że jest to realna możliwość przewożenia przez jedną osobę.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metabo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metabo.
Kup Metabo KGS 254 M 602540000
Wszystkie ceny 7 →Metabo KGS 254 M zestaw do piły ukośnej karton z 2 brzeszczotem z twardego | 1 897 zł |
Ukośnica Metabo KGS 254 M 1800 W 254 mm (602540000) | 1 719 zł |
Pilarka ukosowa z posuwem 1800W 254mm KGS 254 M Metabo | 1 459 zł |
Pilarka ukosowa KGS 254 M W / 254 mm METABO | 1 459 zł |
Metabo Ukośnica Kgs 254 M ME 613254000 4061792218192 | 1 597 zł |
UKOŚNICA KGS 254 M | 1 601 zł |
KGS 254 M 613254000 Ingletadora | 1 760 zł |
- Model KGS 254 M - dostarczany bez łóżka
- Zestaw Model KGS 254 M - w zestawie z ramą KSU 251
Modyfikacje Metabo KGS 254 M 602540000
Ceny na Metabo KGS 254 M 602540000 |
---|---|---|---|---|
Metabo KGS 254 M 602540000 | od 1 459 zł | 7 oferty | ||
Metabo KGS 254 M Set 690828000 | od 1 297 zł | 3 oferty |