Ukośnica Metabo KGSV 72 Xact 611216000
Metabo KGSV 72 Xact 611216000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metabo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metabo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Metabo KGSV 72 Xact 611216000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Metabo Piła ukośna KGSV 72 XACT z funkcją ciągu 1500 W w zestawie laser św | 2 778 zł |
Ukośnica Metabo KGSV 72 XACT 1800 W 216 mm | 3 121 zł |
Metabo Kgsv 72 Xact Miter Saw Zielony,Czarny,Posrebrzany 611216000 | 3 666 zł |
Ukośnica Kgsv 72 Xact | 3 126 zł |
UKOŚNICA KGSV 72 XACT | 3 054 zł |
Cechy kompletu:
- Model KGSV 72 Xact - dostarczany bez łóżka
- Model KGSV 72 Xact Set - w zestawie z łóżkiem KSU 251
PodobnePorównaj w tabeli →