Piła tarczowa Metabo TS 254 600668000
Zdjęcia 5 |
Metabo TS 254 600668000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metabo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metabo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Metabo TS 254 600668000
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TS 254 600668000 Sierra circular de mesa | 4 035 zł |
Metabo Metabo Pilarka stołowa do drewna 2000w 254mm ts 254 | 4 029 zł |
Pilarka tarczowa Metabo TS 254 2000 W 254 mm | 3 309 zł |
Metabo Pilarka Stołowa Ts 254 | 3 365 zł |
Metabo Pilarka Stołowa Ts 254 ME 600668000 4007430214188 | 3 580 zł |
pokaż 3 oferty
PodobnePorównaj w tabeli →