Piła tarczowa Bosch GTS 635-216 Professional 0601B42001
Wideo 5Zdjęcia 5 |
Bosch GTS 635-216 Professional 0601B42001 bez podstawystojak GTA 560 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GTS 635-216 Professional 0601B42001
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PILARKA STOŁOWA GTS 635-216 + GTA 560 | 2 277 zł |
Pilarka stołowa BOSCH Professional GTS 635-216 + GTA 560 | 2 208 zł |
Bosch Professional GTS 635-216 - Piła stołowa (0601B42001) | 2 297 zł |
Bosch Bosch Pilarka stołowa do drewna 1600w 216mm gts 635-216 + stół gta 5 | 2 557 zł |
Pilarka stołowa BOSCH Professional GTS 635-216 + GTA 560 | 2 208 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Bosch GTS 635-216 Professional 0601B42001
Ceny na Bosch GTS 635-216 Professional 0601B42001 |
---|---|---|---|---|
Bosch GTS 635-216 Professional 0601B42000 | od 1 459 zł | 10 oferty | ||
Bosch GTS 635-216 Professional 0601B42001 | od 1 999 zł | 10 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →