Циркулярна пила Makita MLT100N
Відео 4Фото 7 |
Makita MLT100N |
|
Стаціонарна дискова пилка потужністю 1500 Вт. Основне призначення - різання дерев'яних пиломатеріалів на будмайданчику при виконанні будівельних та оздоблювальних робіт. Також може використовуватись у домашніх майстернях для виготовлення невеликих деталей меблів та дерев'яних конструкцій. Циркулярка Makita MLT100N може виконувати прямі та діагональні пропили (в комплекті є паралельний упор та косинець), а також пиляти під кутом (до 45°).
Максимальна глибина пропилу складає 93 мм. Литий стіл зроблений із алюмінієвого сплаву. Він має розміри 685x955 мм (у повністю розкладеному стані з висунутими бічними упорами - 835х1305 мм). У станині є монтажні кріплення для встановлення циркулярного верстата на верстат. Пила оснащена обмежувачем пускового струму для плавного розгону диска та гальмом для його швидкої зупинки. Як ріжуче оснащення використовуються зубчасті диски із зовнішнім діаметром 260 мм і посадковим отвором 30 мм.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Купити Makita MLT100N
Makita MLT100N/2 240 V 260 mm piła stołowa | 2 748 zł |
Makita Makita Pilarka stołowa do drewna 1500w 260mm mlt100n | 3 417 zł |
Makita Pilarka Stołowa Mlt 100 260Mm M MLT100N 88381868198 | 2 537 zł |
Pilarka stołowa do drewna1500W MAKITA MLT100N | 2 823 zł |