Циркулярна пила Makita SP6000J
Відео 18Фото 8 |
Makita SP6000J кейс (сумка), 110 В, шина, дисккейс (сумка), 230 В, диск |
|
Занурювальна дискова пилка з двигуном 1300 Вт. Призначена для виконання робіт, що вимагають особливо точного різання (наприклад, на меблевих виробництвах). Інструмент відрізняється високою швидкістю обертання диска та можливістю її регулювання (в діапазоні 2200 – 6400 об/хв). Дискова пилка Makita SP6000J також оснащена функціями підтримки обертів та плавного пуску. Конструкція інструменту забезпечує високу точність налаштувань та регулювань. У нього широка та міцна підошва (відлита з алюмінієвого сплаву), яка може нахилятися на кут від -1° до 48°. Форма підошви дозволяє працювати з напрямною шиною (вона не входить у комплект і купується окремо). Пила розрахована на роботу з дисками діаметром 165 мм. У комплектації до інструменту додається кейс.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Купити Makita SP6000J
Усі ціни 17 →Makita Sp6000J Pilarka Tarczowa Niebieski/Srebrny 165 mm SP6000J/2 | 1 315 zł |
Makita SP6000J | 1 926 zł |
Makita Sp6000j Saw Niebieski | 1 783 zł |
MAKITA PILARKA TARCZOWA-ZAGŁĘBIARKA 165MM SP6000J | 1 532 zł |
SP6000J Pilarka tarczowa-zagłębiarka + walizka Makita SP 6000J | 1 907 zł |
- Модель SP6000 — поставляється без кейса
- Модель SP6000J — поставляється з кейсом Makpac
Модификації Makita SP6000J
Ціни на Makita SP6000J |
---|---|---|---|---|
Makita SP6000J1 | від 2 936 zł | 1 пропозиція | ||
Makita SP6000J | від 1 315 zł | 18 пропозицій |